Bozulmayan Büyüler Hangileridir?

 Bozulmayan Büyüler Hangileridir?

Büyü yapmak ya da yaptırmak en büyük günahlardandır. Bu günahı işleyen kişiler, büyük bir sorumluluk altına girerler. Büyü aleminde büyüyü yaptırmak küfür, bozmak ise sünnet olarak anılır. İnsanlar büyüler konusunda çok fazla konuyu merak ederek araştırabilirler. Büyüler araştırılırken bozulmayan büyüler hangileridir? Sorusuyla da karşılaşılabilir.

Yapılan büyülerin hepsi bozulabilir. Fakat bazı büyülerin bozulması biraz daha fazla vakit gerektirebilir. İşin ilmine sahip olmayan medyumlar, büyünün bozulmayacağını iddaa ederek işinden içinden çıkmak isteyebilirler. Bu işi çok iyi bir şekilde yapan medyumlar ise büyülerin hepsini geç de olsa bozabilirler.

Büyülerin Bozulabilmesi İçin Neler Gerekir?

Büyülerin bozulabilmesi için gerekli olan ilk şey sabırdır. Sabırlı olunmadığı sürece başarılı olunamaz. Bazı büyülerin bozulma aşamaları zaman gerektirebilir. Hızlı sonuç alınmak istense dahi bu mümkün değildir. Büyüler ağır ya da hafif olarak ayrılabilirler. Hafif büyüler kısa sürede bozulabilirken, ağır büyüler daha geç bozulur.

Büyülerin bozulmasının uzun süre gerektirmesinin altında büyü için, çok fazla cin kullanılmasından kaynaklanır. Sayıları fazla olduğu için, bozulması biraz uzun sürebilir. Kuranı Kerimde cinler, ifrit, iblis, marid ve şeytan olarak adlandırılır. Bu şekilde adlandırılan cinlerin kuvvetleri birbirinden farklıdır.

Büyüler Kimlere Bozdurulabilir?

Bozulmayan büyüler hangileridir? Sorusuyla yola çıkanlar, büyülerin bozulabilmesi için, bu ilmi çok iyi bilen medyumlardan yardım almalıdır. Bazı medyumlar, büyü bozabildiklerini söyleseler de, dolandırıcılık olarak bu işi yapabilirler. Bir kişinin bu işi yapabileceğine medyumluk yetenekleriyle karar verilebilir. Gerçek medyumlar karşılarındaki insanları tanımasa da onları anlatabilirler. Bu kişiler gerçek medyumlardır. Detaylı araştırmalar yapılmadan kimseden yardım alınmamalıdır.

Medyumların bozmakta zorlanabilecekleri büyüler şunlardır;

 • Sabun büyüsü
 • Ölüm büyüsü
 • Kara büyü
 • Papaz büyüsü
 • Vesvese büyüsü diğer büyülere nazaran bozulması daha zor olan büyülerdir.

İşin ilmine göre hareket eden medyumlar, zorlu büyüleri bozma konusunda da gerekli bilgilere sahiptirler. Büyüleri bozabilecek olan medyumlar, büyülü olan kişilerin büyüden kurtulabilmesi için, bazı dua ve ayetleri okurlar. Bu ayet ve dualar sayesinde büyülerden kurtulabilmek mümkündür.

Büyüden Kurtulabilmek İçin Okunması Gereken Dualar

Bozulması zor olarak nitelendirilen büyülerin bozulabilmesi için, bazı dua ve ayetlerin sabırla okunması gerekir.

Büyülerden kurtulmayı sağlayan dua ve ayetler şunlardır;

 • 11 kez Fatiha
 • 11 kez Ayetel Kürsi
 • 11 kez Kureyş
 • 11 kez Kafirun
 • 11 kez İhlas
 • 11 kez Felak
 • 11 kez Nas sureleri bir bardak suya okunur.

Daha sonra büyülü olan kişi bu suyu içer. Büyü yapılan kişi kalan suyu kova içerisinde bir su ile karıştırarak onunla gusül alır. Bu gusül cünüplük için değildir. Büyü yapılan kişinin büyüden kurtulabilmesi için, Amentü içeriğine inanması gerekir. Ayrıca bu aşamada Allah’a olan inancı da sağlam olmalıdır. Bir kişi büyüye kapılmamak için, ibadetlerini aksatmamalıdır. Sabah akşam, İhlas, Felak ve Nas surelerinin de okunması gerekir. Bu şekilde büyülerden kurtulabilmek mümkündür.

Büyü Bozulduktan Sonra Ne Olur?

Eğer ki yapılan büyü başarılı bir şekilde bozulursa, o kişinin üzerinden büyük bir yük kalkar. Büyülerin etkisi altında olanların ailesi ya da sevdikleriyle arası açılmış olabilir. Bozulduktan sonra bu kişilerle o kişinin arası düzelir. İşleri yolunda olmayanlar, işlerini yoluna koyabilirler.

Ruhsal huzursuzluk içerisinde olanlar, bu durumlarından kurtulabilirler. Büyüden kurtulma söz konusu olduğu için o kişinin yaşama sevinci yeniden yerine gelir. Bereketi olmayanlar ise, kısa sürede eski bereketlerine kavuşabilirler. Üzerinde büyü olduğu şüphesi olanlar, bunu mutlaka bir başkasıyla paylaşmalıdır.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mustafa Hocaya Sor!